آنچه باید آقایان بدانند, آنچه باید بانوان بدانند, مشکلات رایج زناشویی, مقاله

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

داشتن روابط جنسی رضایت بخش بین زوجین یکی از اهداف مهم تشکیل زندگی مشترک است.

برای این که روابط جنسی بین زن و مرد رضایت بخش باشد باید زنان در رابطه جنسی بتوانند نیازهای همسرشان را بشناسند و برطرف سازند.

برای شناخت پوزیشن های مورد علاقه آقایان باید ابتدا اطلاعاتی در مورد ارگاسم در مردان داشته باشیم.

ارگاسم مرد ممکن است آسان تر از ارگاسم زن به نظر برسد، اما بر اساس نظرسنجی های اخیر، 29٪ مردان گاهی بدون احساس لذت بردن از رابطه جنسی، انزال راتجربه می کنند و حتی 18٪ به دروغ به همسرشان می گویند که به ارگاسم رسیده اند!

ارگاسم مرد چیست؟

وقتی تحریک شدید جنسی منجر به انزال در مردان می شود، هجوم عصبی به سمت اندام های تناسلی منجر به انقباض پروستات (کانال هایی که اسپرم را حمل می کنند) و عضلات لگن، ران و پایه آلت تناسلی می شود.

ضربان قلب و تنفس و فشار خون در حین انزال و ارگاسم افزایش می یابد.

در طول این مدت کوتاه، مردان لذت شدیدی را تجربه می کند که متاسفانه تنها چند ثانیه طول می کشد. این زمانی است که مرد اسپرم را آزاد می کند.

چگونه می توان ارگاسم را بهبود بخشید؟

به طور طبیعی، رابطه جنسی می تواند منجر به ارگاسم از طریق انزال شود، اما در طول رابطه جنسی، لذت معمولا بسیار قوی تر و عمیق تر است.

همچنین، حتی اگر لذت بردن در حین رابطه جنسی برای مردان زیاد باشد، مردان با تمرین می توانند یاد بگیرند که ارگاسم خود را به تاخیر بیاندازند و نهایتا با شدت بیشتری به ارگاسم برسند.

وقتی یک مرد ارگاسم چندگانه را تجربه می کند، دومی یا سومی گاهی اوقات می تواند لذت بخش تر از اولین ارگاسم باشد.

چرا گاهی اوقات رسیدن به ارگاسم دشوار است؟

مشکلات ارگاسم می تواند به دلایل فیزیولوژیکی (سن یا بیماری) یا دلایل روحی (افسردگی، فقدان اعتماد به نفس، خشم، اضطراب، گناه، خستگی، ترس از عدم امکان پذیر بودن و غیره) باشد.

دلایل مهم بودن شناخت این پوزیشن ها چیست؟

شناخت بهترین پوزیشن برای ارضای مردان بسیار مهم است، چرا که شما می توانید با کمک شناخت پوزیشن های مختلف، نیاز های جنسی همسر خود را به درستی برطرف نمایید.

برطرف کردن صحیح نیاز های جنسی همسرتان در زندگی زناشویی می تواند تمام انرژی جنسی مردان را تخلیه کند و در نتیجه زندگی شاد تری را برای شما رقم زده و با احساس رضایت مندی از زندگی همراه باشد.

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی :

وضعیت توصیه شده اول:

چیزی که در تصویر متحرک پایین نمایش داده شده یکی از بهترین پوزیشن ها برای تحریک همزمان واژن و کلیتوریس است و حتی برای افرادی که سایز آلت خیلی کوچکی هم دارند با لذت زیادی برای شریک شان همراه خواهد بود.

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

پوزیشن چهره در چهره :

این یکی دیگر از پوزیشن های مورد علاقه آقایان است و همچنین این موقعیت عاشقانه تنها با افزودن توجه بیشتر به کلیتوریس برای شما شیرین تر می شود.

شما می توانید با چسباندن بدنتان به شریک جنسی تان کلیتوریس شریک تان را بیش از پیش تحریک کنید. گاهی زاویه رو به سمت عقب هم کمک کننده است.

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

پوزیشن سگی :

در این پوزیشن هم مرد در اوج تحریک است و هم زن و همزمان برای تحریک بیشتر نقطه جی زن میتواند دست ها را از هم بازتر کند و به زمین نزدیک تر شود و بازکردن پاها هم باعث نفوذ عمیق تر آلت مرد می شود. این هم یکی از پوزیشن های مورد علاقه آقایان است.

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

امیدوارم مقاله ” بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟ ” مورد پسنده شما عزیزان بوده باشه.

برای خرید و مشاهده محصولات ” ژل های روان کننده کدکس ” برروی همین لینک کلیک کنید.

برای خرید و مشاهده محصولات فروشگاه رویای شب بر روی تصویر زیر کلیک کنید 👇👇

بهترین پوزیشن برای ارضا مردان در رابطه جنسی چیست ؟

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *